Error: 143526 - zRIPPISTÄ

OTiTin sivut ovat nyt rikki :(

slotti on tietoinen asiasta ja korjaa sivut niin nopeasti kuin suinkin laiskiainen nopeuteen kykenee.

Tulevat tapahtumat löydät kalenterista

Yhteystiedot:

Hallitus:

Puheenjohtaja

Jenna Onnela
kurantti
puheenjohtaja@otit.fi
044 019 0923
-

Propagandaministeri

Lari Kuistio
vivian
propagandaministeri@otit.fi
-

Kulttuuriministeri

Joonas Soudunsaari
kannadan
kulttuuriministeri@otit.fi
-

Fuksiasiainministeri

Riina Annunen
fuksiasiainministeri@otit.fi
-

Rahastonhoitaja

Saku Salo
sandalf
rahastonhoitaja@otit.fi
-

Perhe- ja peruspalveluministeri

Salla Rontti
pepeministeri@otit.fi
-

Ulkoministeri

Tatu Lehtonen
ulkoministeri@otit.fi
-

Sisäministeri

Tomi Nevalainen
Agrimark
sisaministeri@otit.fi
-

Opetusministeri

Vappu Schroderus
elobubu
opetusministeri@otit.fi
-

Sihteeri

Iina Lehtihalmes
sihteeri@otit.fi
-

Admin

Huudelkaa irkissä operaattoreita
adm@otit.fi